Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Kostka bazaltowa

Kostka bazaltowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, w końcu charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, jest bardzo twarda, solidna, a także odporna na wszelkiego rodzaju ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Jest to zatem wybór na bardzo długie lata. Sprawdza się podczas budowania dróg, alejek, podjazdek, chodników, ścieżek, a nawet tarasów. Jest to zatem niezwykle uniwersalny materiał, który pięknie się prezentuje w każdych okolicznościach. Co ważne, bazalt jest również odporny na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych, a więc deszcz, śnieg, mróz, upały czy nadmierne promieniowanie słoneczne.

Czym jest bazalt?

Bazalt to kamień naturalny, który charakteryzuje się drobnoziarnistą strukturą. Jest ona zwarta, a jego obróbka nie jest łatwa, przez wzgląd na twardość kamienia. Klient kupuje u nas gotowy produkt, który wystarczy ułożyć na wybranej nawierzchni. Kostka jest równa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w różnorodnych kompozycjach.
Nasza oferta zawiera kostkę o różnych wymiarach, a więc zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów i wybrania najlepszej propozycji dla konkretnego klienta. Sprzedawane przez nas towary można zobaczyć na żywo w naszym składzie, gdzie wykwalifikowani doradcy służą wsparciem i pomocą podczas zakupów.