Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Kamienie dekoracyjne

Kamienie dekoracyjne są powszechnie wykorzystywane jako ozdoba już od wielu setek lat. Używa się ich na całym świecie, nie tylko w Chińskich Ogrodach. Stały się popularną ozdobą parków, miejsc użyteczności publicznej, a także przydomowych ogrodów czy działek rekreacyjnych. Jest to nie tylko piękna dekoracja, ale również element, który pozwala zadbać o odpowiednie uporządkowanie przestrzeni. Właściwie dobrane kamienie mają pozytywny wpływ na pH ziemi, dzięki czemu rośliny lepiej rosną. Należy zatem dostosować materiał indywidualnie. Pomagają w tym nasi wykwalifikowani doradcy, z którymi można skontaktować się telefonicznie.

Kamień ogrodowy

Kamień ogrodowy można kupić w wielu różnorodnych formach. Są to m.in. otoczaki, które stosuje się do wzmacniania alejek czy wysypuje przy elewacjach. Pięknie się prezentują, a ponadto są łatwe w pielęgnacji. Grys ogrodowy jest jednym z najchętniej stosowanych kamieni w ogrodnictwie. Zawsze świetnie się prezentuje, a jego największym atutem jest to, że nie wymaga impregnacji. Jest to materiał praktycznie neutralny pod względem pH.
Warto stosować kamienie ozdobne w swoich ogrodach, ponieważ są one w pełni przepuszczalne. To oznacza, że nie zabierają cennej dla życia roślin wody, co jest szalenie ważne w szczególności w porze letniej, kiedy na dworze panuje upał.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, doradca chętnie odpowie na wszystkie wątpliwości.