Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Kostka brukowa

Kostka brukowa jest elementem, który dość często pojawia się w miejskim krajobrazie. Powstają z niej chodniki, parkingi, podjazdy czy parkowe alejki. Jest to znacznie estetyczniejszy wybór, niż tradycyjne płyty chodnikowe. Ponadto kostka świetnie prezentuje się również po upływie wielu lat. Jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne, a więc jest pożądanym wyborem nie tylko w przypadku instytucji publicznej czy samorządów, ale również firm oraz inwestorów prywatnych, którzy szukają praktycznego i estetycznego rozwiązania do własnego ogrodu. Kostka brukowa to wdzięczny materiał, który jest tańszy od kostki bazaltowej.

Kostka brukowa w różnych kolorach

Betonowa kostka brukowa jest dostępna w wielu różnorodnych kształtach oraz kolorach. To ogromny atut tego rozwiązania, ponieważ pozwala na jej łatwe układanie. Można z niej stworzyć inspirujące motywy, które świetnie prezentują się w szczególności na dużych przestrzeniach, np. na podjeździe przed domem jednorodzinnym.
W naszej ofercie można znaleźć nie tylko szarą kostkę brukową, ale również zieloną czy czerwoną. Warto odwiedzić nasz skład materiałów, żeby zobaczyć ją na żywo. Klientom proponujemy również możliwość dowozu materiału pod wskazany adres.