Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Sprzedaż kostki brukowej

Niezależnie od pomysłu na wykończenie nawierzchni, w naszej firmie, każdy klient znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej już od długiego czasu. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom jedynie najlepsze materiały budowlane. Produkty można zobaczyć na żywo w naszym składzie w Lulkowie w województwie kujawsko-pomorskim.
Z naszym usług chętnie korzystają mieszkańcy Bydgoszczy oraz Torunia, którzy poszukują sprawdzonych, ale korzystnych cenowo rozwiązań. W naszej ofercie można znaleźć kostkę granitową, betonową, brukową, bazaltową czy Bauma. Nasz skład jest regularnie uzupełniany o coraz to nowsze i ciekawsze modele materiałów, a wszystkie towary są dostępne dla naszych klientów od ręki.
Można u nas znaleźć kostkę brukową znanych polskich producentów, takich jak Polbruk, Bruk-Bet czy Libet oraz produkty lokalnych wytwórców, którzy dbają o wysoką jakość wykonania i korzystną cenę.

Sprzedaż kamienia

Prowadzimy również sprzedaż kamienia, który jest idealną dekoracją każdego ogrodu. Można go umieścić jako opaskę wokół domu, dzięki czemu elewacja nie będzie się brudzić od deszczu. Niektóre z dostępnych w naszej ofercie wariantów, rewelacyjnie sprawdzają się również jako ozdoba przy roślinach kwitnących oraz tujach. Nasza bogata oferta pozwala na wybór i dopasowanie oferty do potrzeb konkretnego klienta.

Bezpieczny transport materiałów

Nie tylko sprzedajemy materiały, ale również je dowozimy. Bezpieczny transport to absolutna podstawa. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów z dźwigami HDS, co znacznie usprawnia załadunek i rozładunek kostki brukowej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu, gdzie można zobaczyć kostkę oraz kamienie na żywo, aby wybrać odpowiedni kształt oraz wzór.

Brukarstwo to nasza PASJA!

Gwarantujemy prace na najwyższym poziomie

Dlaczego warto kupować kostkę i kamień w naszej firmie?

Atrakcyjne ceny

Naszymi dostawcami są znani i cenienie producenci z kraju i za granicy. Zaopatrujemy się w ich produkty od wielu lat, kontraktując dostawy na wiele miesięcy do przodu i w bardzo dużych ilościach. Pozwoliło nam to uzyskać wysokie rabaty handlowe, a tym samym sprzedawać kostkę i kamień w cenach lepszych niż inne składy.

Duży wybór

Od ręki mogą Państwo zakupić kostkę lub kamień dowolnego rodzaju i w każdym nakładzie. Na stanie posiadamy bardzo duże ilości towaru, umożliwiając natychmiastową sprzedaż bez potrzeby długiego oczekiwania na dostawę. Zlecenia realizujemy natychmiast, w momencie Państwa wizyty w naszej firmie.

Własny transport

Kupując u nas kostkę brukową lub kamień, nie muszą się Państwo martwić o jego transport. Zajmiemy się tym we własnym zakresie. Dysponujemy firmowymi samochodami dostawczymi, którymi wykonujemy transport na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Gwarantujemy przystępne ceny i szybki czas dostawy.