Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Sprzedaż kostki i kamienia

Super-Bruk to firma, która nieprzerwanie, od kilkunastu lat oferuje Państwu usługi brukarskie. Toruń i Bydgoszcz – na terenie tych miejscowości jest najwięcej naszych klientów. Daliśmy się poznać nie tylko jako sprawdzony brukarz, ale również w roli godnego zaufania sprzedawcy kostki brukowej i kamienia.

W konkurencyjnych cenach oferujemy sprzedaż i transport:

  • kostki granitowej,
  • kostki betonowej,
  • kostki bauma,
  • galanterii betonowej,
  • kostki bazaltowej,
  • kostki brukowej,
  • elementów kanalizacji burzowej,
  • kamienia dekoracyjnego w wielu rodzajach.

Posiadamy własny skład materiałów, zapewniając szybką realizację każdego zamówienia. Dysponujemy ponadto własnymi środkami transportu, wyposażonymi w dźwigi HDS, przyspieszające załadunek i rozładunek kostki brukowej. Pozwala nam to szybko i sprawnie zrealizować każde zamówienie, bez względu na jego wielkość i odległość do pokonania.

W naszej ofercie znaleźć można kostkę brukową zarówno wiodących polskich producentów: Polbruk, Bruk-Bet, Libet, jak i lokalnych wytwórców, gwarantujących doskonałą jakość produktu w przystępnej cenie. Aby ułatwić Państwu zakup najlepszej kostki brukowej, przygotowaliśmy bogatą ekspozycję wzorów, dostępną do obejrzenia na terenie naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, wyjaśniając różnice pomiędzy wybranymi gatunkami kostki brukowej oraz dokładnie wyjaśniając ich najważniejsze zalety. Wierzymy w to, że opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu, jeszcze łatwiej będą mogli Państwu wybrać idealną kostkę brukową. Taką, której wygląd będzie zachwycać przez długie lata, a wytrzymałość zagwarantuje pełną bezobsługowość wykonanej nawierzchni.

Zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych, jak również firmy budowlane, brukarzy oraz firmy budowlane i deweloperów. Oferujemy elastyczne podejście do Państwa potrzeb, zapewniając możliwość dostarczenia kostki brukowej w wybranych terminach, realizację zamówienia w partiach oraz przechowywanie zakupionej kostki brukowej przez określony czas.

Brukarstwo to nasza PASJA!

Gwarantujemy prace na najwyższym poziomie

Dlaczego warto kupować kostkę i kamień w naszej firmie?

Atrakcyjne ceny

Naszymi dostawcami są znani i cenienie producenci z kraju i za granicy. Zaopatrujemy się w ich produkty od wielu lat, kontraktując dostawy na wiele miesięcy do przodu i w bardzo dużych ilościach. Pozwoliło nam to uzyskać wysokie rabaty handlowe, a tym samym sprzedawać kostkę i kamień w cenach lepszych niż inne składy.

Duży wybór

Od ręki mogą Państwo zakupić kostkę lub kamień dowolnego rodzaju i w każdym nakładzie. Na stanie posiadamy bardzo duże ilości towaru, umożliwiając natychmiastową sprzedaż bez potrzeby długiego oczekiwania na dostawę. Zlecenia realizujemy natychmiast, w momencie Państwa wizyty w naszej firmie.

Własny transport

Kupując u nas kostkę brukową lub kamień, nie muszą się Państwo martwić o jego transport. Zajmiemy się tym we własnym zakresie. Dysponujemy firmowymi samochodami dostawczymi, którymi wykonujemy transport na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Gwarantujemy przystępne ceny i szybki czas dostawy.