Email: superbruk22@wp.pl

Telefon: 510 942 507

Referencje

Referencje otrzymane od naszych klientów, są dla nas największym wyróżnieniem. Jest to rzeczywisty dowód na ich zadowolenie z naszej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki swojej fachowości stajemy na wysokości zadania i spełniamy Państwa oczekiwania, dotyczące ładnego chodnika, podjazdu lub tarasu.


Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, otrzymanymi od klientów indywidualnych i firmowych.

Klienci firmowi

Drugą bardzo liczną grupą naszych klientów, są firmy i instytucje. Na ich zlecenie układamy bruk na dużych powierzchniach parkingów, podjazdów, zatok autobusowych, a także dróg dojazdowych i chodników. Zakres takich prac jest zwykle większy i wymaga zaangażowania większych sił i specjalistycznych narzędzi. Niezależnie od charakteru zlecenia i jego rozmiarów, zawsze angażujemy się na 100 procent w jego realizację. Wszystko po to, aby terminowo zakończyć układanie kostki brukowej, oddając Państwu gotowy do użytkowania teren.

Klienci indywidualni

Naszymi najczęstszymi realizacjami jest układanie bruku na podjazdach i chodnikach prowadzących od ogrodzenia do drzwi wejściowych. W wielu przypadkach układaliśmy kostkę brukową w niestandardowe wzory, tworząc z niej przepiękne kompozycje figur geometrycznych, napisy, numery oraz powitania. Wykorzystując swoją wiedzę i bogactwo wzorów kostki brukowej, jesteśmy w wiernie odtworzyć każdy komputerowy projekt bruku. Dla klientów indywidualnych równie często realizujemy układanie kostki brukowej na tarasie i alejkach prowadzących przez ogród. Zlecone nam prace wykonujemy kompleksowo, dbając nie tylko o estetykę wizualną, ale również o trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W tym celu stosujemy najlepszej jakości materiały znanych polskich i zagranicznych producentów. Można wśród nich znaleźć dedykowane obrzeża, krawężniki i wykończenia.

Brukarstwo to nasza PASJA!

Gwarantujemy prace na najwyższym poziomie

Jeżeli i Państwo szukają sprawdzonego i doświadczonego wykonawcy bruku, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy kompleksową obsługę na wysokim poziomie, połączoną z szybkim przygotowaniem oferty i terminowym rozpoczęciem robót brukarskich.