facebook
Logo firmy

Oferta

Oferta usług brukarskich na terenie Bydgoszczy i Torunia

 

Kompleksowość to główny atut naszej oferty na usługi brukarskie. Firma Super-Bruk obsługuje klientów z miast Toruń i Bydgoszcz oraz okolicznych miejscowości. Możemy Państwu zaoferować brukarstwo Toruń na najwyższym poziomie, realizowane z użyciem wysokiej jakości materiałów: kostki brukowej z granitu lub betonu, dostępnych w wielu kształtach, wymiarach i kolorach.

Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą pracowników, własnym transportem oraz zajmujemy się sprzedażą kamienia i kostki brukowej najlepszych krajowych producentów. Pozwala nam to być niezależnym wykonawcą usług brukarskich, oferując przy tym układanie kostki brukowej Toruń w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Super-Bruk

  • Usługi brukarskie na terenie Torunia oraz Bydgoszczy – od 10 lat działamy na terenie obu tych miejscowości, wykonując na Państwa zlecenie brukowane chodniki, podjazdy, alejki, uliczki i tarasy. Wykorzystujemy do tego celu najlepsze na rynku gatunki kostki brukowej, dostępne u nas w konkurencyjnych cenach.
  • Budowa i remonty dróg, ulic, chodników – zniszczone nawierzchnie wymagają naprawy. Możemy przeprowadzić gruntowne remonty, wykonując bruk od nowa lub wymienić tylko uszkodzone fragmenty nawierzchni, stosując taki sam rodzaj kostki brukowej.

  • Projektowanie i budowa alei spacerowych – zajmujemy się projektowaniem alei i chodników, tworząc nie tylko bezpieczne miejsce do spacerów, ale dbając o ciekawy i estetyczny wygląd. Układanie kostki brukowej Bydgoszcz w parkach i skwerach wykonujemy z wielu rodzajów kostki, dostępnej w ciekawych kolorach i kształtach.

  • Budowa placów zabaw – kompleksowo budujemy place zabaw na terenie osiedli, przedszkoli, szkół itp. Realizowane przez nas w tych miejscach brukarstwo korzysta ze specjalnych materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom i trwałość uzyskanej nawierzchni.

  • Budowa stadionów i boisk – obiekty sportowe wymagają szczególnego rodzaju nawierzchni. Wytrzymałej, zapewniającej właściwą przyczepność, a jednocześnie gwarantującej bezpieczeństwo w razie upadku. Super-Bruk korzysta z wielu rodzajów kostki brukowej, zapewniając fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju. Powierzając nam układanie kostki brukowej Bydgoszcz, mają Państwo pewność że bruk został starannie dopasowany do przeznaczenia.

  • Sprzedaż i transport kostki granitowej, kostki betonowej, kostki bauma, galanterii betonowej, kostki bazaltowej, kostki brukowej oraz elementów kanalizacji burzowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!