facebook
Logo firmy

Sprzedaż kostki i kamienia

Sprzedaż kostki i kamienia

 

Super-Bruk to firma, która nieprzerwanie, od kilkunastu lat oferuje Państwu usługi brukarskie. Toruń i Bydgoszcz – na terenie tych miejscowości jest najwięcej naszych klientów. Daliśmy się poznać nie tylko jako sprawdzony brukarz, ale również w roli godnego zaufania sprzedawcy kostki brukowej i kamienia.

W konkurencyjnych cenach oferujemy sprzedaż i transport:

  • kostki granitowej,
  • kostki betonowej,
  • kostki bauma,
  • galanterii betonowej,
  • kostki bazaltowej,
  • kostki brukowej,
  • elementów kanalizacji burzowej,
  • kamienia dekoracyjnego w wielu rodzajach.

 

Posiadamy własny skład materiałów, zapewniając szybką realizację każdego zamówienia. Dysponujemy ponadto własnymi środkami transportu, wyposażonymi w dźwigi HDS, przyspieszające załadunek i rozładunek kostki brukowej. Pozwala nam to szybko i sprawnie zrealizować każde zamówienie, bez względu na jego wielkość i odległość do pokonania.

W naszej ofercie znaleźć można kostkę brukową zarówno wiodących polskich producentów: Polbruk, Bruk-Bet, Libet, jak i lokalnych wytwórców, gwarantujących doskonałą jakość produktu w przystępnej cenie. Aby ułatwić Państwu zakup najlepszej kostki brukowej, przygotowaliśmy bogatą ekspozycję wzorów, dostępną do obejrzenia na terenie naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, wyjaśniając różnice pomiędzy wybranymi gatunkami kostki brukowej oraz dokładnie wyjaśniając ich najważniejsze zalety. Wierzymy w to, że opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu, jeszcze łatwiej będą mogli Państwu wybrać idealną kostkę brukową. Taką, której wygląd będzie zachwycać przez długie lata, a wytrzymałość zagwarantuje pełną bezobsługowość wykonanej nawierzchni.

Zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych, jak również firmy budowlane, brukarzy oraz firmy budowlane i deweloperów. Oferujemy elastyczne podejście do Państwa potrzeb, zapewniając możliwość dostarczenia kostki brukowej w wybranych terminach, realizację zamówienia w partiach oraz przechowywanie zakupionej kostki brukowej przez określony czas.